پروژه آبرنگ پرواز طبیعت

درباره آبرنگ پرواز طبیعت

سفرهای شما را به یک اثر هنری تبدیل می‌کنیم

خوش آمدید به دنیای “آبرنگ پرواز طبیعت”، جایی که سفرها به یک هنر تبدیل می‌شوند و هر صفحه از داستان زندگی شما با رنگ‌های جدیدی پر می‌شود.

ما نه تنها یک آژانس گردشگری هستیم، بلکه دوست و همراه شما در مسیرهای جدید و سفرهای پر از شادی و نشاطیم. تیم “آبرنگ پرواز طبیعت” به عنوان همراه شما در هر قدم از سفر، به دنبال ایجاد لحظاتی فراموش نشدنی و ایجاد خاطراتی است که محاله یادتون بره!

چه خدماتی به شما ارائه می‌دهیم؟

تورهای داخلی و خارجی ما، با دقت به جزئیات مهم نظیر هتل مناسب، پرواز خوب و برنامه‌ریزی دقیق کارها به شما امکان می‌دهند به زیبایی‌های جهان دست یابید. انجام امور ویزا و پرواز با ما به یک تجربه آسان و لذت‌بخش تبدیل می‌شود و مشتاقانه به دنبال ایجاد حس خوب مسافرت خانوادگی یا دوستانه برای شما هستیم.

استراتژی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

برندینگ

تولید محتوا

برای یک آژانس گردشگری که تورهای مختلفی داره ارتباط با مخاطبان اون همه به صورت همیشگی و راحت و تعاملی یه ضرورته. چه جایی بهتر از اینستاگرام؟ حالا تصور کنید که این آژانس گردشگری بتونه بخشی از مخاطبان خودشو از طریق اینستاگرام جذب کنه و حتی به اون ها تور هم بفروشه. هدف اصلی ما توی آبرنگ پرواز افزایش فالوئر و در ادامه جذب لید یا سرنخ فروش بود. 

برای این هدف استوری های روزانه حداقلی ترین کاری بود که باید انجام می دادیم. اما این استوری ها را متناسب با تورهای فعال آبرنگ پرواز طراحی کردیم که مخاطب هم آشنایی و آگاهی خود را نسبت به مقصدش بالا ببرد، هم رغبت بیشتری نسبت به سفرهای پیشنهادی پیدا کند. ترکیبی از عکس، ویدئو و توضیحات کوتاه متنی را در استوری ها کنار هم قرار دادیم تا جذابیت لازم به وجود بیاریم.

ریلز بخش مهم و تاثیرگذار در هر فعالیت اینستاگرامی محسوب میشه. در ساخت ریلزها به سراغ خدمات آبرنگ پرواز مانند شرایط اقساط رفتیم تا مخاطبان در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات مهم و مزیت رقابتی این مجموعه رو درک کنند. اقدام دیگه ای که در تهیه ریلزها انجام دادیم این بود که به سراغ معرفی تورها، ویژگی هاش و ارائه قیمت به مخاطبان رفتیم. توی این بخش از تکنیک ایجاد درگیری یا conflict استفاده شد که یک قیمت بالا برای تور یا برعکس یک قیمت ارزون برای تورها بزرگنمایی بشه تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنه.

دستاورد خوبی که با این اقدامات داشتیم صفحه ای که وضعیت خوبی نداشت و کمتر از دو هزار فالوئر داشت توی یه زمان کوتاه ده هزار فالوئر گرفت.

طراحی سایت و سئو

امکانات سایت طراحی شده

  • وبسایت کاملا ریسپانسیو
  • پنل مدیریت پیشرفته و ویرایش آسان
  • امنیت حساب کاربری با تایید دو مرتبه‌ای
  • جلوگیری از ربات اسپم
  • محدود کردن دسترسی‌های اضافه و آسیب‌پذیر
  • فرم‌های مختلف تماس
  • سرعت بالای بارگزاری صفحات
  • ساختار متناسب برای هر نوع محتوا دلخواه کارفرما
  • بهره‌مندی از سیستم‌های آمارگیر جهت تحلیل رفتار کاربران

 

طراحی UI/UX

در زمان طراحی UI/UX وبسایت آبرنگ پرواز طبیعت، دقت بسیاری برای سهولت کاربر و ایجاد حس خوب و متمایز در او ایجاد شد. از انتخاب رنگ‌های مناسب برای بخش‌های مختلف سایت تا تایپوگرافی اصولی و سادگی استفاده از سایت، همه و همه در نظر گرفته شد تا در نهایت یک وبسایت با سرعت و کیفیت استاندارد تحویل کارفرما شود. سرعت بارگزاری صفحات یکی از موارد خیلی مهم هم برای کاربر و هم برای موتورهای جستجو (SEO) می‌باشد. بنابراین ما هم از این اصل پیروی کردیم و نتیجه بهینه‌سازی‌های مختلف بر روی وبسایت به صورت زیر شد:

بهینه‌سازی سرعت سایت آبرنگ پرواز طبیعت

امنیت، موردی که قطعا برای ما مهمه

ما همواره روش‌های جدید نفوذ به وبسایت‌ها را بررسی می‌کنیم تا بتوانیم به مشتریان خود وبسایتی ایمن تحویل دهیم. بر روی وبسایت آبرنگ پرواز از مکانیزم‌های مختلفی جهت جلوگیری از نفوذهای غیر قانونی و دسترسی‌های غیر مجاز انجام دادیم. تا جای ممکن سعی شده تا از خطاهای انسانی جلوگیری شود و دسترسی ربات‌های مشکوک به وبسایت هم محدود شده.

 

وبسایت “ریسپانسیو” به چه معناست؟1402/10/10 13:59:04

عبارت Responsive که در فارسی واکنشگرا ترجمه شده، به این معنی است که یک وبسایت روی دستگاه‌ها با سایز صفحه نمایش مختلف قادر به تغییر حالت و نمایش مطابق آن دستگاه است و هیچ مشکلی در طراحی و استفاده از آن بوجود نخواهد آمد.

منظور از پنل مدیریت “ویرایش آسان” چیست؟1402/10/10 13:32:13

در این نوع پنل مدیریت، افرادی که از حداقل دانش کامپیوتر مانند تایپ کردن اطلاع داشته باشند، قادر هستند به سادگی و به صورت اصولی بر روی سایت خود تغییراتی اعمال کنند و هیچ آسیبی به هیچ بخش از سایت وارد نشود.

طراحی و اجرای کمپین

نفرات فعال این پروژه

مدیر محتوارسول شکوهی

رسول شکوهی

مدیر شبکه‌های اجتماعیسارا صادقی

سارا صادقی

گرافیستمونا هادی

مونا هادی

برو بالا