پروژه آسان‌پژوه

درباره آسان‌پژوه

با توجه به اینکه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های تحصیلی علوم پایه (زیست سلولی ملکولی، ژنتیک، شیمی، میکروبیولوژی) دوره‌ی طرح آموزشی ندارند، ممکن است در کسب و آموزش مهارت‌های آزمایشگاهی مشکل داشته باشند که آموزشگاه آسان پژوه با همکاری اساتید مجرب برای آموزش و بهره گیری از دستگاه‌های آزمایشگاهی مدرن، این بستر را فراهم کرده است که دانشجویان و فارغ التحصیلان بتوانند با کسب یک کارورزی و کارآموزی اصولی و صحیح وارد بازار کار بالین و یا صنعت بشوند.

و همچنین برای افرادی که کارهای پایان نامه و تحقیقاتی نیز دارند بستری فراهم شده که این عزیزان بتوانند زیر نظر اساتید مجرب کارهای خود را در بالاترین کیفیت موجود انجام دهند.

استراتژی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

برندینگ

تولید محتوا

طراحی سایت و سئو

وبسایت‌هایی که خدمات آموزشی و پکیج‌های مختلف ارائه می‌دهند، یک نیاز اصلی دارند و اون هم نمایش پکیج‌ها و دوره‌ها به شکل کاملا در دسترس و مفهوم هستش که در طراحی سایت آسان‌پژوه به این نکته دقت خیلی زیادی شده. بر خلاف خیلی از سایت‌ها که برای اینکار از افزونه‌های سنگین مثل ووکامرس استفاده می‌کنن، ما از کدنویسی اختصاصی استفاده کردیم تا یک وبسایت کاملا داینامیک با توجه به نیازهای کارفرما به ایشان ارائه دهیم.

در وبسایت‌های کاملا داینامیک، کاربر بی نیاز از علم طراحی سایت، قادر به تغییر بخش‌های مختلف سایت هست و برای هر نوع محتوا، بخش‌های اختصاصی اون قرار گرفته تا کاربر به سادگی اونها رو تکمیل کنه و در نتیجه فعالیت روی سایت با لذت و سرعت همراه خواهد شد.

پالت رنگ، نشات گرفته از طبیعت و البته لوگو موسسه آسان‌پژوه بوده و در این پروژه هم مانند دیگر پروژها سعی خودمون رو کردیم تا کاربر در استفاده از سایت، تجربه خوبی رو کسب کنه.

پالت رنگ وبسایت آسان‌پژوه

تمام قابلیت‌های امنیتی سطح سرور و سطح سایت بر روی این وبسایت اعمال شده و تا جای ممکن برای کاهش خطرات و افزایش سرعت، از افزونه برای کارهای مختلف استفاده نشده و بیشتر این سایت – علیرغم وردپرس بودن – با PHP‌ نوشته شده.

علت استفاده از فهرست و Header خلوت در این پروژه، تمرکز بیشتر کاربر بر روی محتوای سایت بوده و تمام تلاش انجام شده تا CTAهای مد نظر کارفرما در بهترین حالت در دید کاربر قرار بگیره.

استفاده از سرویس چت لایو گفتینو علاوه بر کاهش فشار ناشی از چت لایو بر روی سرور، این قابلیت رو به کارفرما داده تا ساده‌تر و بدون نیاز به ارائه دسترسی به پنل سایت، مشاورهای مختلف رو برای انجام کارهای پشتیبانی قرار بده.

وبسایت “ریسپانسیو” به چه معناست؟1402/10/10 13:59:04

عبارت Responsive که در فارسی واکنشگرا ترجمه شده، به این معنی است که یک وبسایت روی دستگاه‌ها با سایز صفحه نمایش مختلف قادر به تغییر حالت و نمایش مطابق آن دستگاه است و هیچ مشکلی در طراحی و استفاده از آن بوجود نخواهد آمد.

منظور از پنل مدیریت “ویرایش آسان” چیست؟1402/10/10 13:32:13

در این نوع پنل مدیریت، افرادی که از حداقل دانش کامپیوتر مانند تایپ کردن اطلاع داشته باشند، قادر هستند به سادگی و به صورت اصولی بر روی سایت خود تغییراتی اعمال کنند و هیچ آسیبی به هیچ بخش از سایت وارد نشود.

طراحی و اجرای کمپین

نفرات فعال این پروژه

مدیر طراحی سایتمصطفی قلی‌زاده

مصطفی قلی‌زاده

برو بالا