پروژه حامی پخش پارسه

درباره حامی پخش پارسه

حامی پخش پارسه شرکتی پیشتاز و مدرن در عرصه ارائه خدمات فروش و توزیع در ایران است. صنایع غذایی اصالت به پشتوانه 40 سال تجربه در امر تولید، فروش و توزیع، برای تخصصی کردن و تمرکز بر امر فروش و توزیع، شرکت حامی پخش پارسه را تاسیس کرد. شرکت حامی پخش افزون بر پوشش تمامی کانال‌های فروش و صادرات، با بهره‌گیری از سیستم مدرن فروش و مدیریت کیفیت همواره سعی دارد تاکلیه فرآیند‌ها و فعالیت‌های خود را با رویکردی علمی اجرا کند. حامی پخش تلاش می‌کند تا با تکیه بر داده‌های تحقیقات بازار، نیازهای مشتریان را به صورت فرصت‌ها و تهدیدهای بازار شناسایی کرده و به گسترش فروش محصولات کارفرمایان کمک کند.

استراتژی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

برندینگ

تولید محتوا

طراحی سایت و سئو

با توجه به اینکه شرکت حامی پخش پارسه، یک شرکت پخش محصولات می‌باشد، پس خیلی مهم بود که برای این سایت یک کاتالوگ محصول طراحی بشه تا به سادگی مشتریان این شرکت از محصولات آنها با خبر شوند. بنابراین تمام تلاش خودمون رو کردیم تا در کنار حفظ سرعت و امنیت سایت، یک کاتالوگ آنلاین قوی و پر محتوا ایجاد کنیم. تا جای ممکن امکانات اضافه برای این پروژه قرار ندادیم و طراحی ریسپانسیو اون رو هم طوری انجام دادیم که اگر کاربر با صفحه نمایش با عرض 350px هم وارد سایت بشه، به راحتی بتونه از اون استفاده کنه.

پالت رنگ استفاده شده برای وبسایت، از لوگو این شرکت برگرفته شده تا همخونی سایت و دیگر موارد مارکتینگ ایجاد شود.

یکی از نقاط قوت این پروژه، سرعت انجام آن بود که کل پروژه از دریافت اطلاعات تا پیاده سازی و وارد کردن محصولات، تنها ۵ روز به طول انجامید.

با توجه به نیازهای شرکت‌های پخش، فرم‌های همکاری هم برای اونها ایجاد میکنیم و در خصوص شرکت حامی پخش پارسه، این مورد با استقبال خوبی از طرف کارفرما مواجه شد.

در نهایت یک وبسایت سریع، امن با UI/UX مناسب در اختیار کارفرما قرار گرفت.

وبسایت “ریسپانسیو” به چه معناست؟1402/10/10 13:59:04

عبارت Responsive که در فارسی واکنشگرا ترجمه شده، به این معنی است که یک وبسایت روی دستگاه‌ها با سایز صفحه نمایش مختلف قادر به تغییر حالت و نمایش مطابق آن دستگاه است و هیچ مشکلی در طراحی و استفاده از آن بوجود نخواهد آمد.

منظور از پنل مدیریت “ویرایش آسان” چیست؟1402/10/10 13:32:13

در این نوع پنل مدیریت، افرادی که از حداقل دانش کامپیوتر مانند تایپ کردن اطلاع داشته باشند، قادر هستند به سادگی و به صورت اصولی بر روی سایت خود تغییراتی اعمال کنند و هیچ آسیبی به هیچ بخش از سایت وارد نشود.

طراحی و اجرای کمپین

نفرات فعال این پروژه

مدیر طراحی سایتمصطفی قلی‌زاده

مصطفی قلی‌زاده

برو بالا