پروژه آزمایشگاه دکتر محسنی ابهر

درباره آزمایشگاه دکتر محسنی ابهر

آزمایشگاه دکتر محسنی ابهر، دقیق، سریع و قابل اعتماد

آزمایشگاه دکتر محسنی با هدف ارتقا سطح تشخیص طبی استان تأسیس گردید و همزمان با تأسیس آزمایشگاه اقدام به راه اندازی بخشهای تخصصی نمود.

این آزمایشگاه همواره به اهداف خود که استفاده از بالاترین تکنولوژی و متدهای روز دنیا میباشد، پایبند است و با توجه به در اختیار داشتن تجهیزات فوق پیشرفته و همچنین مجموعه ی پرسنل متخصص علوم آزمایشگاهی، روزانه پذیرای همشهریان عزیز می باشد.

نشانی: ابهر – خیابان خرمشهر – روبروی درب بیمارستان امدادی

استراتژی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

برندینگ

تولید محتوا

طراحی سایت و سئو

در بخش طراحی سایت آزمایشگاه دکتر محسنی ابهر، توجه ویژه‌ای به سرعت بارگزاری بالا و در دسترس بودن بخش‌های مهم برای کاربر بود. تا جای ممکن سعی شد از افکت‌ها و المان‌های اضافه استفاده نشه تا در نهایت یک وبسایت سریع،‌ کاربردی و فول داینامیک طراحی بشه.

در این وبسایت از پالت رنگ ساده و مدرن استفاده شده تا کنتراست مناسبی داشته باشه و کاربر به هنگام بررسی سایت دچار خستگی نشه.

امروزه اکثر افراد برای مشاهده وبسایت‌ها از تلفن‌همراه استفاده میکنن. من هم با دانستن این موضوع، طراحی سایت رو برای دستگاه‌های موبایل تا جای ممکن دقیق انجام دادم و نتیجه آن، ایجاد تجربه کاربری UX مناسب بود و طبق بررسی‌های صورت گرفته در چند ماه، بازخورد خوبی از کاربران دریافت کردیم.

در بخش محتوا هم این وبسایت سه نوع محتوای اصلی داره، مقالات آموزشی، آزمایش‌های قابل انجام و پزشکان که هر کدام دیتای مربوط به خودشون رو دارن. با روش‌های پیشرفته، تا جای ممکن پنل ادمین برای کاربر و نفر محتوا ساده‌سازی شده و الان نیاز نیست که فرد دانش کار با وردپرس رو داشته باشه.

وبسایت وردپرسی بدون در نظر گرفتن امنیت افزوده، هیچ چیزی نیست! در این وبسایت از متدهای مختلف مانند 2FA، اقدامات ضروری برای Network Brut Force و Local Brut Force، ایمن‌سازی سرور، استفاده از کپچا و Honeypot برای فرم‌ها و موارد دیگری که گفتن اونها تنها باعث ایجاد سردرد خواهد شد.

وبسایت “ریسپانسیو” به چه معناست؟1402/10/10 13:59:04

عبارت Responsive که در فارسی واکنشگرا ترجمه شده، به این معنی است که یک وبسایت روی دستگاه‌ها با سایز صفحه نمایش مختلف قادر به تغییر حالت و نمایش مطابق آن دستگاه است و هیچ مشکلی در طراحی و استفاده از آن بوجود نخواهد آمد.

منظور از پنل مدیریت “ویرایش آسان” چیست؟1402/10/10 13:32:13

در این نوع پنل مدیریت، افرادی که از حداقل دانش کامپیوتر مانند تایپ کردن اطلاع داشته باشند، قادر هستند به سادگی و به صورت اصولی بر روی سایت خود تغییراتی اعمال کنند و هیچ آسیبی به هیچ بخش از سایت وارد نشود.

طراحی و اجرای کمپین

نفرات فعال این پروژه

برو بالا